Івано-Франківськ


місто моєї мрії


3 найвідоміші торгівельні центри Івано-Франківська!

тц "Велес"

ТРЦ Велес – найбільший торгово-розважальний центр м. Івано – Франківська, розташований у одному з великих спальних районів, що за 2,5 км. від центра міста. Загальна площа ТРЦ Велес складає близько 20000 кв. м. Для зручності покупців автомобільний паркінг вміщує 350 паркомісць. Бутікова галерея розташована на першому і другому поверхах, де кожен знайде те, що шукає – продуктовий супермаркет, величезний вибір одягу і взуття різних брендів, спортивні товари, ювелірні вироби, гаджети, аксесуари, меблі, магазини посуду, оптику і багато іншого. На третьому поверсі розташовані розваги на будь – який смак і вік: кінотеатр, боулінг , роллердром , настільний теніс, дитячий лабіринт, шалені перегони на мотоциклах та спортивних авто, альпін-парк – це лише маленька частина того, що можна знайти у нас, а також зона фуд-корту, де можна відновити сили після покупок і розваг. ТРЦ Велес відповідає всім європейським стандартам та забезпечує відвідувачам максимум комфорту та приємних вражень.

Більше Інформації про велес тут <----клікни!


тц "Арсен"

Мережа налічує 8 супермаркетів у Львові, Івано-Франківську та Рівному. Усі вони розташовані у густонаселених районах та кожен з них обслуговує понад 3 тисячі покупців в день. Знайди Арсен поруч зі своїм домом. Ми пропонуємо товари перевірених українських та європейських виробників; товари нашої власної торгової марки «Для Вас», а також завжди свіжу продукцію власного виробництва – кулінарні страви, ароматну випічку, готові кондитерські вироби та торти на замовлення. Ми постійно працюємо над удосконаленням асортименту продуктових та непродуктових товарів, дбаємо, щоб Ви могли пробувати ексклюзивні продукти та користуватися новими послугами у наших магазинах. Кожного дня ми проводимо акції, а тому, завітавши до нас у будь-який день, Ви неодмінно придбаєте товар за вигідною ціною. Будьте впевнені, Вам завжди буде зручно, комфортно та приємно купувати у нас. Дякуємо Вам, наші покупці! «Арсен» відкритий для всіх, хто бажає долучитися до співпраці з нами й разом будувати культуру і стандарти роздрібної торгівлі в Україні. Хочеш стати частиною нашої команди? – Будуй кар’єру у нашій компанії.

Більше Інформації про "Арсен" тут <----клікни!


тц "АТБ"

«АТБ-маркет» - підприємство корпорації «АТБ» - найбільша мережа України, що динамічно розвивається. Компанія «АТБ-маркет» була заснована в 1993 році, коли магазини фірми «Агротехбізнес» поклали початок становленню мережі дискаунтерів «АТБ». Вже в 2000-х роках мережа «АТБ» вперше в Україні впроваджує нову систему самообслуговування у форматі «дискаунтер». Дискаунтер - магазин з широким асортиментом товарів за оптовими цінами. У поєднанні зі зручним розташуванням і високою якістю продукції, даний формат максимально відповідає пріорітетам споживачів. За чверть століття підприємство виросло у найбільшу роздрібну мережу національного масштабу. Сьогодні торгівельна мережа «АТБ» налічує понад 1000 магазинів в 256 населених пунктах 22 областей України та продовжує демонструвати найвищі темпи зростання. Сучасні підходи до розробки маркетингової стратегії, логістики, контролю якості продовольчих товарів та обслуговування клієнтів забезпечили підприємству позиції лідера в торгівельній галузі країни як за кількістю покупців, так й за товарообігом, податковим видаткам. Асортимент магазинів складає більш ніж 3500 товарів, з яких більше 900 - представляють власні торгові марки «АТБ». За рахунок мінімізації витрат на логістику і рекламу, вартість такої продукції нижче середньоринкової, але якість не поступається відомим брендам. Щодоби в магазинах мережі «АТБ» здійснюють покупки понад 3 млн. українців. За підсумками 2018 року товарообіг підприємства склав 103 млрд. грн., загальна сума податків та зборів компаній «АТБ-маркет» сягнула 6,6 млрд. грн. «АТБ-Маркет» є найбільшим роботодавцем, сьогодні на підприємстві працюють близька 40 тис. чол. Співробітники, які посідають адміністративні посади, та ті, хто працює у торгівельній мережі, отримали професійну підготовку в навчальних центрах компанії. Націленість на результат, розвиток професійних якостей, дотримання корпоративних норм та високий рівень відповідальності кожного співробітники роблять можливим досягнення місії підприємства: Забезпечувати населення України якісними продуктами харчування та непродовольчими товарами першої необхідності за мінімальними цінами. Гарантувати якість товару за рахунок використання високоефективних технологій і етичного ведення роздрібного бізнесу.

Більше Інформації про "АТБ" тут <----клікни!